Izolacje natryskowe pianka

  • 0

Izolacje natryskowe pianka

Izolacje natryskowe pianka

 

Izolacje natryskowe pianka

Izolacje natryskowe pianka

Pierwszym pytaniem które zawsze sobie stawiam z doświadczenia podczas wyboru jakiegokolwiek produktu czy usługi jest jego cena, jakość, trwałość oraz renoma ! Wybór izolacji to nie decyzja taka jak wybór koszulki czy butów – jest to inwestycja która powinna przysporzyć nam oszczędności oraz dać pewność dokonania najsłuszniejszego wyboru jakiego można było dokonać.

Stawiając na nowe rozwiązania często zastanawiamy się nad ich skutecznością – w przypadku pianki poliuretanowej bez obaw mogę burzę mur wahania i potwierdzam że jakość idzie z nią w parze a rezultaty przechodzą oczekiwania.

Izolacje natryskowe pianka to innowacyjna metoda pozwalająca aplikować ten materiał w nawet najmniejsze szczeliny – zapobiegając stratom ciepła. to zysk bez ryzyka o przyszłość gdyż materiał nie traci swoich właściwości  a z moich obliczeń inwestycja zwraca się po czasie bez porównania do tradycyjnej izolacji gdzie narażeni jesteśmy na opadanie materiału, pomniejszanie jego grubość czy zamoknięcie !

Jeśli mieli Państwo kontakt z wełna mineralną to doskonale wiecie o czym mówię – materiał łatwo się targa, szarpie i nie sposób nim wykonać prawidłowo izolacji o jakiej marzymy… nie mówiąc już o miejscach trudno dostępnych gdzie wykonawcy po prostu wciskają ja na sile aby pozbyć się wolnych przestrzeni nie dbając przy tym o wentylację…

Ktoś powie pewnie że są różne klasy wełny mineralnej – ja odpowiem że wiąże się to z kosztami podobnymi do natrysku pianki – więc po co ryzykować że materiał straci właściwości czy opadnie jeśli można wykonać tę pracę w 100% szczelnie osiągając doskonałe parametry energetyczne ?

Izolacje natryskowe pianka to nowy wymiar ocieplenia i hydroizolacji – inwestuj z głową a przekonasz się że nie wyrzuciłeś pieniędzy w błoto !


Szukaj

Mapa dojazdu

Click to open larger map