Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową cena

  • 0

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową cena

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową cena ?

Jeśli mówimy o ociepleniu poddasza pianką to w 90% inwestycji myślimy o piance otwartokomórkowej, a tylko w rzadkich przypadkach stosujemy pianki zamkniętokomórkowe mimo że posiadają lepszy współczynnik „lambda”. Koszt ocieplenia uzależniony jest przede wszystkim od dwóch czynników z których najważniejszym jest grubość izolacji odpowiadająca za parametr energetyczny – tutaj warto podkreślić że na rynku dominują pianki o współczynnikach „lambda” od 0,035 aż do 0,045 co świadczy o jakości pianek które wybieramy.

Na rynku izolacji występuje wielu producentów pianki poliuretanowej co wiąże się z z różnicami w cenie i jakości produktu ostatecznego.  Jako firma i autoryzowany wykonawca – pracujemy tylko na najlepszych materiałach na rynku światowym.

Standardowa grubość izolacji w przypadku pianki pur to 15 cm zastępujące od 20 do 30 cm wełny mineralnej… koszt ocieplenia 1m2  to około 60 zł/ netto. Cena w zależności od materiału waha się  od 3,5 zł do nawet 5 zł za centymetr. Jako firma stawiamy na najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

20 cm pianki zapewnia parametr domu energooszczędnego – a koszt wykonania metra kwadratowego ocieplenia wynosi około 70 zł w zależności od powierzchni inwestycji i jej  skomplikowania – czym mniejsza inwestycja tym ocieplenie będzie droższe.

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową CENA, Cennik


Szukaj

Mapa dojazdu

Click to open larger map