O Firmie

O Firmie

O Firmie

Jesteśmy firmą wykonawczą świadczącą usługi z zakresu termoizolacji i hydroizolacji budynków mieszkalnych i przemysłowych pianką poliuretanową. Działamy na terenie całej Polski. Izolacje pianką zapewniają dziesiątki lat skutecznego docieplenia oraz obniżają koszty ogrzewania do 70% w stosunku do metod tradycyjnych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wiedzą i doświadczeniem zdobytym na ponad 500 inwestycjach dzięki czemu gwarantujemy usługi z najwyższą precyzją na rynku. Naszym klientom udzielamy 20 lat gwarancji, zapewniamy darmową wycenę oraz kontakt specjalisty. Termo- i hydroizolacje pianką to nowoczesna technologia zapewniająca idealne docieplenia dachu, hali, magazynu czy chłodni tworzącą powłokę bez mostków termicznych. Wybierając izolację poliuretanową pozbawiacie się Państwo rozważań o ewentualnej wymiany izolacji oraz o kosztach wynikających ze start ciepła.  

Wykonujemy; izolacje poddaszy, izolacje dachów płaskich, izolacje stropów, hydroizolacje fundamentów,  izolacje akustyczne, termoizolacje, termomodernizacje, izolacje hal przemysłowych, kurników,  chłodni, magazynów i innych obiektów wymagających izolacji termicznych oraz hydroizolacji.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm – dowiedz się więcej o izolacjach natryskowych pianką poliuretanową a przekonasz się że cena idzie w parze z jakością.